öğretmenler günü yazıları

Öğretmeler Günü1- Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakârlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.

 
2- Öğretmen, Bir Bahçıvandır. En Güzel Gülleri O Yetiştirir. Hiç Yorulmadan, Bıkmadan, Üşenmeden Bahçesindeki Güllere Su Verir Ve Onların Bakımınım Titizlikle Yapar. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
3- Öğretmen, geçmişin öğreticisi, geleceğin kurucusudur. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
4- Okulun Vereceği İlim Ve Fen Sayesindedir Ki, Türk Milleti, Türk Sanatı, Ekonomisi, Türk Şiir Ve Edebiyatı Bütün Güzellikleri İle Gelişir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
5- Öğretmen bir sanatkârdır, yarının temelini o attığı gibi, değerli kişilik hamuruna da biçim verir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
6- Milletleri Kurtaranlar; Yalnız Ve Ancak Öğretmenlerdir. Öğretmenden, Eğiticiden Yoksun Bir Millet; Henüz Millet Adını Almak Kabiliyetini Kazanmamıştır. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun. 
 
7- Öğretmen, Doğan Güneşe Benzer Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur
 
8- Toplumların uygarlık düzeyi, öğretmene verdiği değerle ölçülür. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
9- Dünyanın En Değerli Varlıkları Olan Siz Öğretmenler! Bugün, Türk Öğretmeninin Şeref Günüdür. Ona Olan Saygıyı Yenileme, Onun Yüceliğini Anma Günüdür. Böyle Anlamlı Bir Günde Hepinizi Sevgiyle, Candan Kutluyoruz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
10- Gelecek gençlerin, gençler ise öğretmenlerin eseridir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
11- Öğretmen, Bir Bahçıvandır. En Güzel Gülleri O Yetiştirir Öğretmenler. Hiç Yorulmadan, Bıkmadan, Usanmadan Bahçesindeki Güllere Su Verir Ve Onların Bakımınım Titizlikle Yapar. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
12- Ulusları kurtaranlar yalnız ve ancak öğretmenlerdir. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
13- Öğretmenler, Altın Kanatlı Kelebeklerdir. Çiçeklerin Arasından Hiç Yorulmadan, Devamlı Uçarlar. Çiçeklerine Toz Kondurmamaya Çalışırlar. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
14- Öğretmenler, yeni nesil sizin eseriniz olacaktır. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
15- Öğretmen, Öğrencilerinin Üzerine Titreyendir. Gömleğimizin Düğmesi Acılınca Eliyle Kapatan, Alenimiz Terleyince Mendiliyle Kurulayan, Ayağımıza Tas Dokunsa Bizden 
 
16- Dünyanın her yanında öğretmenler, insan topluluğunun en fedakâr ve en değerli varlığıdır. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
17- Çocuklarımızın Yetişmesinde Büyük Rol Oynayan, Her Türlü Fedakârlığı Gösteren Sizlere Çok Borçluyuz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
18- Öğretmen, Doğan Güneşe Benzer. Etrafını Aydınlatarak Karanlıklara Meydan Okur. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
19- Bir Ulusun Çağdaş Ülkeler Düzeyine Erişebilmesi; Eğitim Ve Öğretimin Kaliteli Ve Bilimsel Yöntemlerle Yürütülmesi İle Ancak Mümkün Olabilir. Öğretmenler Günün Kutlu Olsun.
 
20- Siz Öğretmenler “Sevgi Elçileri” siniz. Sınıfta Yasama Sevinci, Toplumda Huzur, Ülkede Barış, Meslektaşları Arasında Demokratlığın Simgesisiniz. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
21- Siz Kara Göklerin Yıldızları, Isıtın Yurdumuzu Sabaha Kadar! Ama Düşe Kalka, Ama Yiğit, Ama Umutlu… Alın Benim Gönlümden De O Kadar. Ve Onlar, Yıldızlar Gibi Gözleri Işıl Işıl Yananlar! Oyuncak İçin Değil, Kâğıt Kalem, Kitap İçin Ağlayanlar. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.
 
22- Geleceğin güvencesi eğitime, eğitim ise öğretmene dayalıdır. Öğretmenler Gününüz Kutlu Olsun.


Etiketler : öğretmenler günü yazıları , öğretmenler günü mesajları , öğretmenler günü sözleri , öğretmenler günü

Hediyelikplaket.com  ismi  altında reklam sektöründe hizmet  verdiğimiz  firmamızda  plaket, imalatı Lazer Markalama, Copy Center,  Etiket imalatı, Kişiye  özel hediyeler , dijital baskı  ve baskes  olmak üzere altı alanda hizmetimiz devam etmektedir. Özel günler olan sevgililer günü, anneler günü, babalar günü, doğum günü, evlilik yıl dönümü, öğretmenler günü   için zengin hediyelik ürün çeşitleri, Oscar ödülü atama, tayin, teşekkür, hizmet anısı, müsabaka, spor, açılış gibi günlerde verilmek üzere kristal plaket, ahşap plaket, gümüş tabak, özel plaket, kazıma plaket, kupa ve madalyon  baskılarını beklemeden aynı gün içerisinde siz değerli müşterilerimize sunmanın mutluluğu içerisindeyiz. Ayrıca tekstil ürünlerine, seramik ve porselene baskı ,  ahşap, metal baskı, tişört baskısı,  puzzle  baskı, kalemlere isim kazıma metal etiket baskısı, masa isimlikleri, yaka kartları, yaka isimlikleri, kokart, rozet, gibi ürünleri işleme ve baskı yapılmakta olup, fotoğraf baskı alanında da canvas baskı, poster baskı, dekoratif tablolar, çıkartma etiketler sanayi alanına da yardımcı olmak için lazer markalama ve dijital baskı olarak yaptığımız metal etiketler, lazer kazıma etiketler, sticker, ürün etiketleri, ikaz ve yönlendirme levhaları, uyarı levhaları, kapı isimlikleri, sadık dostlarımız evcil hayvanlarımızı da düşünerek onlara yakışır tasma isimlikler  yine milli günlerimizde ve açılışlarda kullanılmak üzere bayrak, flama, kırlangıç bayrak baskıları reklamlarınızı  müşterilerinize  sunmanız için display ürünleri satışımız mevcuttur.